Obsługa firm budowlanych


Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z firmami z branży budowlanej, zarówno w budownictwie infrastrukturalnym, jak i kubaturowym. 


Czytaj dalej >

obsługa prawna firm


Obsługa firm


Obsługa prawna firmy polega na stałym swiadczeniu usług dla danego przedsiębiorcy w zakresie... 


Czytaj dalej >


Prawo spółek


Dzięki znajomości specyfiki różnych form działalności gospodarczej wspieramy naszych klientów w sprawach...


Czytaj dalej >


Legal English


Wśród naszych klientów są też firmy zagraniczne, które obsługujemy dwujęzycznie ...


Czytaj dalej >

Reprezentacja w sądzie

Reprezentowanie stron w postępowaniu sądowym stanowi istotną część naszej praktyki. Obejmuje ona zarówno...

Czytaj dalej >

Windykacja

W zakresie windykowania roszczeń pieniężnych udzielamy pomocy prawnej wierzycielom oraz dłużnikom...

Czytaj dalej >

Umowy

Każda umowa przed podpisaniem powinna być sprawdzona przez radcę prawnego pod kątem zgodności z przepisami...

Czytaj dalej >

Upadłość i restrukturyzacja

Niewypłacalność nie musi oznaczać bankructwa. Przeprowadzimy Cię przez proces ogłaszania upadłości lub restrukturyzacji firmy.

 

Czytaj dalej >

Doradztwo podatkowe

Wychodzimy z założenia, że wsparcie biznesu nie może się obecnie obyć bez doradztwa podatkowego.

Czytaj dalej >

Usługi prawne Wrocław

Szukasz kompleksowej obsługi prawnej dla siebie lub swojej firmy? W naszej ofercie znajdziesz usługi prawne realizowane przez wyspecjalizowanych radców prawnych, prawników oraz doradców podatkowych i restrukturyzacyjnych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i rozpatrujemy ją wieloaspektowo, aby przedstawić skuteczne i satysfakcjonujące rozwiązanie Twojego problemu. Zajmujemy się nie tylko poradnictwem i wsparciem merytorycznym, lecz także bierzemy czynny udział w procesach dotyczących Twojej sprawy, reprezentujemy Cię w sądzie oraz angażujemy się w działania negocjacyjne. Poznaj pełen zakres naszych usług!

Pełne wsparcie prawne dla Ciebie i Twojej firmy

Nasza kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej firm – wystarczy, że nawiążesz z nami stałą współpracę, a zyskasz kompleksowe wsparcie w prowadzeniu działalności, począwszy od formalności wymaganych do jej założenia, poprzez aktualizowanie form opodatkowania, aż po udział w sprawach spornych i pomoc w negocjacjach z wierzycielami lub dłużnikami. Oferujemy doradztwo w siedzibie Twojej firmy, w naszej kancelarii lub online – w zależności od Twoich preferencji. Wybierając tę usługę, otrzymujesz stały dostęp do porad prawnych. Podejmujemy się również obsługi prawnej firm budowlanych – znamy obowiązujące prawo budowlane i na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę, aby zaoferować Ci pełne wsparcie w tworzeniu umów, uczestniczeniu w przetargach, interpretacji nowych przepisów oraz ewentualnych sporach i sytuacjach konfliktowych.

Wśród naszych usług znajduje się reprezentacja w sądzie – jeśli to możliwe, zdejmujemy z Ciebie ciężar osobistego stawiennictwa podczas rozprawy, pomagamy w dopełnieniu formalności i kompletowaniu dokumentacji, a także bierzemy czynny udział w sprawie oraz postępowaniu mediacyjnym.

Kompleksowa obsługa prawna – usługi zoptymalizowane do potrzeb

Zakładasz działalność i nie wiesz, jaki sposób opodatkowania wybrać? A może prowadzisz firmę i chcesz zoptymalizować ponoszone koszty zgodnie ze stale zmieniającymi się przepisami? Jedną z naszych usług jest doradztwo podatkowe – w jego ramach przeprowadzamy wnikliwą analizę dotychczasowych sposobów rozliczania w Twoim przedsiębiorstwie oraz przedstawiamy alternatywne scenariusze, których celem jest rozwój finansowy Twojej firmy.

Twoje przedsiębiorstwo zmaga się z problemami finansowymi? Chcesz legalnie zakończyć działalność lub uratować swoją firmę przed bankructwem? Skorzystaj z usługi upadłość i restrukturyzacja – zweryfikujemy Twoją sytuację i podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Pomożemy wypracować kompromis z wierzycielami i spłacić długi, uzdrowić finansowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa lub ogłosić upadłość czy przeprowadzić sprzedaż. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku i trudności, z jakimi się borykasz.

W ramach obsługi prawnej wykonujemy dla Ciebie umowy – przygotowujemy je w oparciu o sprawdzone wzory i uwzględniamy wszystkie niezbędne informacje, aby zabezpieczyć Twoje interesy. Współpracujesz z kontrahentami i partnerami biznesowymi zza granicy? Zamierzasz podpisać kontrakt w języku angielskim? Zgłoś się do nas – w ramach usługi legal english przygotujemy umowę w dwóch językach (angielskim i polskim), przetłumaczymy dokumenty oraz zweryfikujemy ich poprawność pod kątem prawnym.

Obsługa prawna spółek

Naszą specjalizacją jest również prawo spółek – pomagamy w ich zakładaniu oraz wypracowaniu warunków umowy zabezpieczających interesy wspólników i regulujących zasady prowadzenia działalności. Dzięki temu unikasz sytuacji spornych, a – w przypadku pojawienia się konfliktów – zyskujesz możliwość szybkiego wypracowania kompromisu. Bierzemy udział w zakładaniu spółki, wprowadzaniu modyfikacji w jej funkcjonowaniu oraz pomagamy w jej zamknięciu. Znamy też zasady, na jakich powinno przebiegać opodatkowanie spółek komandytowych.

Zmagasz się z niewypłacalnym dłużnikiem? A może Twoja firma boryka się z trudnościami finansowymi, przez które wpadła w długi? Dzięki usłudze windykacji szybko odzyskasz należne Ci pieniądze lub osiągniesz porozumienie z wierzycielem.