DLACZEGO MY?

Kariera w kancelarii CMM Wrocław

Chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami świadczyć kompleksowe usługi prawne we Wrocławiu? U nas zyskasz możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracy z klientami działającymi w różnych branżach – zdobędziesz doświadczenie i wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, którzy tworzą naszą kancelarię.

Specjalizujemy się w usługach kierowanych do przedsiębiorców i doskonale radzimy sobie w obsłudze prawnej spółek. Bierzemy udział w sprawach sądowych dotyczących prawa pracy, prawa budowlanego, handlowego, gospodarczego i cywilnego. Sporządzamy umowy i opinie prawne, uczestniczymy w procesach sądowych, występujemy w roli reprezentantów naszych klientów. Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim.

Oferty pracy w kancelarii prawnej

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz budować swoje doświadczenie w prężnie rozwijającej się kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku? Doskonale trafiłeś!

Tutaj znajdziesz proponowane oferty pracy w naszej kancelarii we Wrocławiu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną i potrafiącą współpracować w zespole, a ponadto biegle posługujesz się językiem angielskim i spełniasz wymagania dotyczące doświadczenia oraz wykształcenia zawarte w każdej z ofert – nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Wśród dostępnych propozycji nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Zaglądaj tu regularnie, aby nie przegapić nowych ogłoszeń. Praca w kancelarii o stabilnej pozycji, tworzonej przez doświadczonych specjalistów i z rozbudowaną bazą stałych klientów to szansa na Twój zawodowy rozwój. Daj sobie szansę i dołącz do naszego zespołu!

Oferty pracy

E-mail:
kancelaria@cmm-kp.pl