DLACZEGO MY?

Asystent / Asystentka

CMM Kancelaria Prawna Koziarzewski i wspólnicy sp.k.

CMM Kancelaria Prawna – Koziarzewski i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Asystent / Asystentka

Miejsce pracy: Wrocław

Nasze wymagania

  • studia w toku, najchętniej pokrewne do prawa – np. administracja, ekonomia
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w wymiarze ok. 5- 6h,
  • komunikatywność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków

  • wsparcie prawników kancelarii w prowadzonych sprawach – kontakt telefoniczny z urzędami, sądami i klientami,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, nadzór na obiegiem dokumentów,
  • obsługa sekretariatu – zakupy, obsługa spotkań prawników kancelarii z klientami, rozliczanie wydatków kancelarii,
  • przygotowywanie prostych pism i wniosków,
  • prowadzenie recepcji.

Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Chcesz aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cmm-kp.pl wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji w CMM Kancelaria Prawna – Koziarzewski i wspólnicy sp.k.”

W tytule proszę podać, na jakie stanowisko kandydujesz.

kancelaria@cmm-kp.pl