DLACZEGO MY?

Legal English

Szukasz obsługi prawnej w języku angielskim? Chętnie pomożemy.
Język angielski jest powszechnie stosowany, a jego popularności sprzyjają szerokie możliwości zawierania umów i realizowania transakcji na arenie międzynarodowej. Choć w codziennej komunikacji nie powinien on sprawiać trudności, staje się problematyczny w procesie nawiązywania współpracy i ustalania jej szczegółowych warunków. Umowy w języku angielskim i polskim – jako egzemplarze jednobrzmiące – muszą zawierać dokładnie te same ustalenia, nie pozostawiając wątpliwości w razie ewentualnego dochodzenia roszczeń z tytułu niewywiązania się z obowiązków wynikających z tych umów.

Jakie korzyści otrzymasz, korzystając z usługi Legal English we Wrocławiu?

kompleksowa obsługa w języku angielskim – zapewniamy wieloaspektowe wsparcie obejmujące nie tylko tworzenie dokumentów i ich tłumaczenie, lecz także asystowanie klientowi w rozmowach z kontrahentami,
profesjonalne tłumaczenie dokumentów prawnych i umów – gwarantujemy wierne przełożenie z wykorzystaniem specjalistycznego słownictwa branżowego,
wyjaśnienie zasad działania biznesu na rynku polskim – jeśli jesteś przedsiębiorcą zza granicy, wprowadzimy Cię w realia prowadzenia firmy na terenie naszego kraju,
klarowność komunikacji z kontrahentami anglojęzycznymi i brak ryzyka pomyłki w ustalaniu zasad współpracy,
możliwość skorzystania ze wszystkich usług świadczonych przez naszą kancelarię w języku angielskim.

blank

Co otrzymasz w ramach usługi?

WSPARCIE

Wsparcie tłumacza przysięgłego

TWORZENIE UMÓW

Tworzenie i tłumaczenie umów w języku polskim i angielskim

OBSŁUGA NOTARIALNA

Obsługa notarialna w języku angielskim

TWORZENIE DOKUMENTÓW

Tworzenie dwujęzycznych dokumentów wymaganych w procesie zakładania i prowadzenia firmy w Polsce

POMOC

Pomoc w ustalaniu warunków współpracy i negocjacjach po angielsku

OBSŁUGA PRAWNA

Dwujęzyczna obsługa prawna

UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH

Uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami – zarówno stacjonarnie, jak i w formie wideokonferencji

DLACZEGO MY?

Legal English Wrocław – obsługa prawna po angielsku

Oferujemy naszym klientom obsługę dwujęzyczną – w języku polskim i angielskim. Prowadzisz firmę na arenie międzynarodowej? Masz wśród swoich kontrahentów osoby zza granicy, z którymi komunikujesz się po angielsku? W takich sytuacjach porozumienie i ustalenie zasad współpracy może okazać się problematyczne, a szczególne znaczenie ma rzetelnie sporządzona umowa w języku angielskim oraz polskim. Nasza kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów anglojęzycznych. Swobodnie komunikujemy się po angielsku i tworzymy pisma w tym języku.

Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności – świadczymy usługi doradztwa prawnego w języku angielskim, pomagamy założyć firmę w Polsce, tłumacząc dla Ciebie wszystkie wymagane dokumenty, aby cały proces mógł przebiegać sprawnie i bez komplikacji.

Jesteś Polakiem, jednak kwestie prawne i formalności po angielsku są dla Ciebie niezrozumiałe? Planujesz rozpocząć współpracę z firmą zagraniczną i potrzebujesz konsultacji? Na Twoje zlecenie dokonamy weryfikacji umowy po angielsku, jej przetłumaczenia oraz oceny zawartych w niej zapisów z uwzględnieniem podejmowanego przez Ciebie ryzyka i ewentualnych konsekwencji wynikających z niewywiązania się z umowy. Nasze usługi to zatem nie tylko tworzenie tłumaczeń dokumentów, ale również kompleksowe doradztwo prawne w dwóch językach.

Czy usługa Legal English jest dla Ciebie? Obsługę w języku angielskim oferujemy klientom, którzy:

prowadzą firmę na arenie międzynarodowej,
mają wśród swoich kontrahentów osoby z zagranicy, z którymi komunikacja przebiega po angielsku,
zatrudniają obcokrajowców,
nie pochodzą z Polski, jednak zamierzają zaistnieć na tutejszym rynku,
planują nawiązać współpracę z zagraniczną firmą i muszą podpisać umowę sporządzoną po angielsku.

blank
blank

Podpisanie umowy w języku obcym to dla nas codzienność

Od wielu lat zajmujemy się obsługą klientów anglojęzycznych – sporządzamy umowy w dwóch językach, prowadzimy rozmowy po angielsku w formie bezpośredniej i zdalnej. Wśród obsługiwanych firm są klienci ze Skandynawii, Czech, Wielkiej Brytanii, Francji, Korei, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Włoch. Każde przedsiębiorstwo prowadzące międzynarodowy biznes i otwierające swoją filię w Polsce może zgłosić się do nas, a otrzyma kompleksową pomoc pomimo bariery językowej.

Jakie umowy tłumaczymy? Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów prawnych i każdego rodzaju umowy, jaką planujesz podpisać.

Jak przebiega współpraca w ramach wrocławskiej usługi Legal English?

1. Zgłaszając się do nas, przedstaw dokumenty, które chcesz przetłumaczyć lub stworzyć od podstaw w języku angielskim..

2. Po wstępnej rozmowie określimy zakres obsługi, jakiej wymaga Twoja indywidualna sytuacja – czy potrzebujesz jedynie wsparcia w zakresie tłumaczenia/tworzenia dokumentów prawnych, czy wymagana jest pomoc w bezpośrednim kontakcie z kontrahentami, obsługa notarialna lub udział tłumacza przysięgłego.

3. Udzielimy kompleksowego wsparcia, zapewniając obsługę prawną w języku angielskim.

E-mail:
kancelaria@cmm-kp.pl