DLACZEGO MY?

NASZE OPINIE

Stermedia sp. z o.o.
Współpraca z Kancelarią CMM odbywa się w sposób kompleksowy, obejmując wszystkie aspekty prawne związane z rozpoczęciem oraz prowadzeniem działalności gospodarczej w tym wsparcie w sporządzaniu umów oraz rejestrację założonych podmiotów we właściwych rejestrach. Pomoc ze strony pracowników Kancelarii zawsze odbywa się efektywnie w postaci fachowego doradztwa prawnego w różnych sytuacjach.
blank
Cancer Center sp. z o.o.
Mimo wyspecjalizowanej branży z zakresu nowych technologii jaką zajmuje się nasza firma, Kancelaria Prawna CMM udzieliła nam wysokiego wsparcia w zakresie realizacji umów inwestycyjnych, zabezpieczenia własności intelektualnej a także opiniowania umów zarówno w języku polskim jak i angielskim.
blank
Monitor ERP System Polska Sp. z o.o.
Kancelaria Prawna CMM od niemal pięciu lat świadczy usługi prawne na rzecz Monitor ERP System Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu i Monitor AB w Szwecji. Kancelaria zajmuje się m.in. reprezentowaniem spółki przed sądami, przygotowanie umów handlowych, udział w negocjacjach, przygotowanie opinii prawnych jak i bieżąca obsługa prawna. Indywidualne podejście do powierzonych spraw i troska o jak najlepsze zabezpieczenie interesów spółki, zapewnia nam stabilność w prowadzeniu działalności. Powierzone zadania wykonywane są terminowo i poparte fachową wiedzą i doświadczeniem. Polecamy Kancelarię Prawną CMM wszystkim firmom, które poszukują sprawdzonego i wiarygodnego partnera.
blank
Partner Papes sp. z o.o.
Dzięki wysokim kompetencjom i profesjonalizmowi pracowników kancelarii wszelkie powierzone sprawy o zapłatę toczyły się sprawnie i zakończyły powodzeniem. W oparciu o dotychczasowe doświadczenia z pełną odpowiedzialnością polecamy kancelarię CMM jako zaufanego partnera biznesowego, świadczącego usługi prawne na wysokim poziomie.
blank
Mitbau Sp. z o.o.
Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią CMM. Zespół Kancelarii gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalizm w każdym calu i indywidualne podejście do potrzeb naszego biznesu. Niezależnie od rodzaju sprawy, możemy liczyć na wsparcie kancelarii co zapewnia poczucie bezpieczeństwa zarówno dla nas jako wspólników oraz naszej firmy.
blank
P.P.U. "MIRS" Sp. z o.o.
Kancelaria CMM wspiera naszą firmę w zakresie doradztwa w procesie budowlanym na wszystkich jego etapach począwszy od negocjacji warunków umowy poprzez jej zawarcie i wykonanie, aż do ostatecznego rozliczenia. Jeśli zachodzi taka konieczność możemy również liczyć na wsparcie oraz doradztwo prawne a także reprezentację naszej spółki w postępowaniach polubownych oraz sporach sądowych.
blank
Terson Sp. z o.o.
Firma Terson Sp. z o.o. współpracuje z CMM Kancelaria Prawna - Koziarzewski i wspólnicy sp.k. od paru lat. Od początku jest ogromny profesjonalizm ze strony Pana Koziarzewskiego jak i jego współpracowników. Żadne pytanie nie zostało pominięte, każda sytuacja ma podjęte odpowiednie kroki. Kancelaria podchodzi racjonalnie i dzięki temu potrafi nakierować klienta w trudnych sytuacjach. Polecam także pod względem sprawdzania a także tworzenia umów nawet w języku angielskim.
blank
Saeseoul Engineering Sp. z o.o.
There were many difficulties for us as a foreigner company to establish the company in Poland. Then we met CMM, Every single time we had problems they always on the first front line, solved the problem for us. CMM is the truly care about your problems, give us advices, always think from our side first. The most trustable company you can ever find in Poland!

E-mail:
kancelaria@cmm-kp.pl