DLACZEGO MY?

O nas

Staramy się w pełni zrozumieć potrzeby biznesowe związane z prowadzoną przez naszych klientów działalność gospodarczą. Posiadamy doświadczenie w zakresie obsługi spółek prawa handlowego, prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego (w tym szczególnie dla podmiotów wykonujących roboty budowlane w branży drogowej i mostowej), prawa Internetu oraz wielu innych gałęzi prawa gospodarczego i handlowego. Sporządzamy i opiniujemy umowy oraz opinie prawne.
Weryfikujemy umowy przed ich podpisaniem, sprawdzamy dokumenty związane ze sprzedażą nieruchomości, kredytami oraz innymi sprawami cywilnymi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób z różnych przyczyn nie zamierza występować w postępowaniach przed sądem lub urzędem. Takim osobom oferujemy nasze doświadczenie w zastępstwie procesowym w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Obsługę prawną prowadzimy w języku polskim i angielskim.
Ceny usług w naszej kancelarii są kształtowane zawsze w uzgodnieniu z klientem. Zwykle proponujemy jeden z następujących sposobów rozliczania: – wynagrodzenie ryczałtowe – w przypadku stałej, comiesięcznej obsługi; – wynagrodzenie jednorazowe za pojedynczą usługę (np. za stworzenie, zaopiniowanie umowy lub opinii prawnej); – wynagrodzenie za sukces (np. za wygranie sprawy windykacyjnej przed sądem) połączone z wynagrodzeniem jednorazowym.

KANCELARIA PRAWNA

Nasz zespół

KANCELARIA PRAWNA
Współpracują z nami

W zespole naszej kancelarii znajdują się również eksperci posiadający bogate doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego i restrukturyzacyjnego. Uważamy, że sprawy naszych klientów, zwłaszcza przedsiębiorców, wymagają kompleksowego spojrzenia nie tylko z prawnego punktu widzenia. Prawdziwie kompleksowa usługa prawna powinna obejmować możliwość skorzystania z doradztwa podatkowego i restrukuryzacyjnego, które świadczą nasi zaufani partnerzy.

KANCELARIA PRAWNA
Nasze opinie
Kancelaria CMM założyła dla nas spółkę kapitałową, stworzyła komplet dokumentów oraz na bieżąco wspiera nas w rozwoju już od 4 lat. Jest to pierwsza kancelaria, która proponuje rozwiązania biznesowe w postaci optymalizacji, przekształceń, nowych zapisów w umowach. Szczerze polecam każdemu przedsiębiorcy współpracę z CMM!
Błażej Katarzyński
Błażej Katarzyński

Prezes Rise360 sp z o o

blank
blank
blank
blank
blank

E-mail:
kancelaria@cmm-kp.pl