Odpowiednia obsługa dla wszystkich firm

Obsługa prawna firmy Wrocław polega na stałym świadczeniu usług dla danego przedsiębiorcy w zakresie prowadzonej przez niego działalności gospodarczej. Obsługa jest wykonywana w siedzibie klienta oraz online – zależnie od potrzeb. Zaletami stałej obsługi są niższe ceny i dostępność radcy prawnego, a także umożliwienie poznania działalności klienta, co uznajemy za szczególnie ważne w przypadku stałej obsługi firmy. Korzystający z niej klienci mają zapewnioną reprezentację we wszystkich prowadzonych przez nich sprawach sądowych. Chcemy poznawać Twój biznes i wspierać Cię wszędzie tam, gdzie takiej pomocy potrzebujesz.

Skontaktuj się z nami

Jakie korzyści otrzymasz, korzystając z obsługi prawnej firm we Wrocławiu?

 

 • masz stały dostęp do porad prawnych,
 • jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, dlatego masz pewność szybkiej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i rozwiania wątpliwości, co zdecydowanie usprawnia prowadzenie firmy,
 • znamy Twoją firmę i jej dotychczasową historię, wiemy o wszystkich zawartych umowach i ewentualnych sporach, w jakich brała udział – kompleksowa wiedza o Twojej działalności pozwala nam wspierać Cię w każdej sytuacji i udzielać skutecznych porad prawnych w krótkim czasie (nie musimy bowiem od nowa poznawać firmy).

 

Skontaktuj się z nami

Czy obsługa prawna firm jest dla Ciebie? Skorzystaj z niej, jeśli:

 • jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na stałym kontakcie z prawnikiem,
 • prowadzisz firmę, której specyfika wymaga regularnych konsultacji w zakresie prawa,
 • dopiero planujesz założyć działalność i zależy Ci na kompleksowej opiece prawnej od momentu przygotowań i startu, przez cały okres jej funkcjonowania na rynku.

 

Skontaktuj się z nami

Co otrzymasz w ramach usługi?

civil-right icon

Nieograniczony dostęp do wsparcia prawnego

schedule icon

Stała obsługa prawna wraz z uruchomieniem wszystkich kontaktów dodatkowych – notariusza, doradców podatkowych, doradców restrukturyzacyjnych, specjalistów do spraw kadr i płac oraz rachunkowości

analytics icon

Interpretacja nowych przepisów

verification icon

Doradztwo dotyczące nowych pomysłów na biznes

Reprezentacja w sądzie

Tworzenie umów i doradztwo dotyczące ich optymalnego rodzaju

Pełna obsługa sprawa korporacyjnych (uchwały, protokoły, postępowanie rejestrowe)

Czym jest obsługa abonamentowa firm?

Chcesz dowiedzieć się, na czym polega obsługa prawna firm we Wrocławiu? To jedna z naszych propozycji. Kompleksowa obsługa abonamentowa Twojego przedsiębiorstwa obejmuje pełne wsparcie prawne, jakie wykupujesz w postaci abonamentu. Zyskujesz tym samym doradztwo naszych prawników na każdym etapie działalności, w przypadku nagłych komplikacji, wątpliwości czy sytuacji losowych i spornych z partnerami biznesowymi.

Tworzymy umowy zoptymalizowane pod kątem Twojej firmy, aby były korzystne dla Ciebie – oferujemy pełną opiekę w procesie ich zawierania. Jeśli Twoja firma zmaga się z niewypłacalnym dłużnikiem, podejmujemy czynności przedsądowe, a także występujemy z pozwem do sądu, a po zakończeniu postępowania – o wszczęcie egzekucji komorniczej. Możemy zostać pełnomocnikiem Twojej firmy. Takie rozwiązanie zwalnia Cię z konieczności uczestniczenia w rozprawach i śledzenia kolejnych etapów postępowania – wszystkim zajmujemy się my, na bieżąco Cię informując o postępach w sprawie. Stale zmieniające się przepisy wymagają nieustannego bycia na bieżąco i monitorowania zmian zachodzących w prawie. Jako nasz klient nie musisz aktualizować swojej wiedzy – znamy najnowsze przepisy i kontrolujemy ich modyfikacje, aby na tej podstawie dokonywać przekształceń w prawnych aspektach funkcjonowania Twojej firmy. Dzięki temu zawsze korzystasz z optymalnych rozwiązań.

Wpadłeś na nowy pomysł i nie wiesz, czy warto wprowadzać go w życie? Zastanawiasz się, jakie korzyści i zagrożenia niesie ze sobą rozszerzenie prowadzonej działalności? Chcesz wiedzieć, jak zorganizować projekt pod względem prawnym? Zrobimy to wszystko dla Ciebie w ramach obsługi abonamentowej.

 

Skontaktuj się z nami

Zaufaj naszemu doświadczeniu w obsłudze prawnej firm

Prawo gospodarcze i handlowe to skomplikowana i stale zmieniająca się dziedzina, która jest naszą specjalizacją. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i obsługujemy przedstawicieli różnych branż – mieliśmy okazję świadczyć usługi z zakresu obsługi prawnej firm budowlanych, transportowych, handlowych i usługowych.

Jak przebiega współpraca w ramach obsługi prawnej firm we Wrocławiu?

 1. Zgłaszając się do nas, poznajesz oferowane przez nas pakiety abonamentowe, z których możesz skorzystać.
 2. Doradzamy odpowiednie rozwiązanie, biorąc pod uwagę branżę, w jakiej działasz, rodzaj wsparcia prawnego, jakiego potrzebuje Twoja firma, jej wielkość, obroty i liczbę zatrudnianych pracowników.
 3. Wykupujesz abonament miesięczny, w którym zawiera się określony czas pracy naszej kancelarii.
 4. Podpisujemy umowę, a Ty zyskujesz komfort, ponieważ masz stałą obsługę prawną, a my zawsze znajdziemy dla Ciebie czas – nie czekasz na nasze doradztwo!

Skontaktuj się z nami

 

  Zapytaj o sprawę
  Zapoznaj się z naszym blogiem eksperckim

  Wszystko o prowadzeniu spółek

  Na naszym blogu znajdziesz wiele informacji o spółce jawnej i jak wygląda jej reprezentacja.
   

   

  Chcę dowiedzieć się więcej

   

   

  Zastanawiasz się, czy ta usługa odpowiada na Twój problem?


  Skontaktuj się z nami i skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.


  Zadzwoń:+48 784 00 92 60


  lub


  Napisz:kancelaria@cmm-kp.pl