DLACZEGO MY?

Biznes w Polsce dla cudzoziemców

Otwierasz biznes w Polsce? Cudzoziemcom zapewniamy kompleksową obsługę prawną!
Biznes w Polsce dla cudzoziemców to usługa stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą rozpocząć działalność w naszym kraju. Obejmuje kompleksowe doradztwo oraz wsparcie merytoryczne od pierwszych etapów zakładania nowego podmiotu, poprzez jego rejestrację i wybór optymalnej formy opodatkowania, aż po pomoc w bieżącym prowadzeniu firmy.

Jakie korzyści otrzymasz w ramach obsługi biznesu dla cudzoziemców w Polsce?

wsparcie na każdym etapie zakładania firmy – od momentu koncepcyjnego aż po faktyczną rejestrację i kompletowanie niezbędnej dokumentacji,
założenie działalności na optymalnych i korzystnych zasadach podatkowych – w ramach usługi zapewniamy doradztwo prawno-podatkowe,
możliwość przeprowadzenia całego procesu zdalnie – nie musisz przyjeżdżać do Polski, aby założyć tu swoją firmę,
komunikacja i tworzone dokumenty w języku angielskim – specjalizujemy się w obsłudze klientów anglojęzycznych.

Komu polecana jest usługa doradztwa biznesowego dla cudzoziemców? Skorzystaj z niej, jeśli:

jesteś obywatelem zza granicy i chcesz rozpocząć działalność w Polsce,
prowadzisz spółkę zagraniczną i planujesz rozszerzyć obszar jej działania o nasz kraj,
możliwość przeprowadzenia całego procesu zdalnie – nie musisz przyjeżdżać do Polski, aby założyć tu swoją firmę,
szukasz skutecznych rozwiązań podatkowych, aby wystartować ze swoim biznesem na rynku polskim.

blank

Co otrzymasz w ramach usługi?

OBSŁUGA PRAWNA

Pomoc w procesie zakładania firmy w Polsce zgodnie z obowiązującym prawem – zarówno dla podmiotów z Unii Europejskiej, jak i innych krajów

WSPARCIE

Kompleksowe wsparcie w realizacji niezbędnych formalności

OBSŁUGA

Obsługę prowadzoną w języku angielskim oraz zdalnie

DORADZTWO

Doradztwo prawno-podatkowe

POMOC JĘZYKOWA

Tworzenie dokumentacji w języku angielskim oraz profesjonalne tłumaczenia

WSPARCIE

Obsługę tłumacza przysięgłego w dowolnym języku oraz notariusza

DLACZEGO MY?

Biznes w Polsce dla cudzoziemców – otwórz swoją firmę w naszym kraju!

Decydując się na start biznesu w Polsce, napotkasz się na szereg trudności i wymogów formalnych, a także zetkniesz się z nieznanymi dotąd przepisami. W zależności od tego, czy jesteś obywatelem Unii Europejskiej czy nie, obowiązują Cię inne reguły prowadzenia firmy w naszym kraju. Nasza kancelaria pomoże Ci odnaleźć się w meandrach prawa polskiego oraz wskaże optymalne drogi, aby Twoje przedsiębiorstwo mogło czerpać zyski z działalności prowadzonej w Polsce. Możemy wystąpić w roli Twojego pełnomocnika, minimalizując konieczność brania udziału w formalnościach, jak i wspierać Cię na kolejnych etapach zakładania i późniejszego prowadzenia firmy.

Kompleksowa obsługa prawna firm prowadzonych przez cudzoziemców w Polsce

Chcesz założyć firmę w Polsce? A może planujesz przekształcić przedsiębiorstwo już istniejące w taki sposób, aby mogło legalnie działać na terenie naszego kraju? Pomożemy w każdym z tych przypadków – udzielimy doradztwa prawno-podatkowego, szczegółowo zbadamy kwestie VAT-u oraz stworzymy dla Ciebie dokumenty w języku angielskim (jak również wykonamy tłumaczenia). Współpracujemy z zaufanym notariuszem i mamy doświadczenie w realizowaniu takich usług. Mieliśmy okazję obsługiwać klientów z różnych zakątków świata: Malezji, Korei, Hong Kongu, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czech czy Danii.

blank
Jak przebiega współpraca w ramach obsługi biznesu cudzoziemców w Polsce?

1. Zgłaszasz się do nas jako obywatel kraju zagranicznego – należącego do Unii Europejskiej lub nie lub jako przedstawiciel zagranicznej spółki.

2. Zapoznajemy się z pełną dokumentacją dotyczącą Twojej firmy – zarówno tej już istniejącej, jak i będącej dopiero na etapie koncepcji.

3. Przedstawiamy Ci możliwe rozwiązania dotyczące przekształcenia lub założenia nowego przedsiębiorstwa zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce.

4. Udzielamy doradztwa prawno-podatkowego – prezentujemy optymalne sposoby opodatkowania wraz z towarzyszącym im ewentualnym ryzykiem i podatkiem, jaki będziesz zobowiązany płacić.

5. Pomagamy w uzyskaniu zezwolenia na pobyt i pracę.

6. Działamy jako Twój pełnomocnik i przygotowujemy wszystkie formalności niezbędne do rozpoczęcia procedury zakładania firmy w Polsce – nie musisz brać w nich udziału, a obsługę realizujemy również zdalnie.

Zakładanie spółek online – szybko i skutecznie

Osobom, którym zależy na szybkim rozpoczęciu działalności na terenie Polski, oferujemy zakładanie spółek przez internet. Dotyczy to spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych i komandytowych.  Działamy, wykorzystując system internetowy prowadzony przez Ministerstwo Sprawiedliwości, dzięki czemu podmiot gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej możesz mieć nawet w 24 godziny. Jak to możliwe? W systemie S24 wszystko przebiega sprawnie i bez komplikacji, a my zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo w sprawie wszelkich niezbędnych formalności. Mamy doświadczenie w otwieraniu spółek online.

To usługa kierowana również do przedsiębiorców z Ukrainy, którzy chcą otworzyć i rozwijać swój biznes w Polsce – pomagamy w uzyskaniu numeru PESEL, szybkim otworzeniu spółki przez internet i kwestiach prawnych na każdym etapie prowadzenia firmy. Doskonale znamy aktualne wymogi prawne i pozostajemy na bieżąco, śledząc zmieniające się normy i najnowsze ustawy.

Spółka online – jak to działa?

Chcąc założyć spółkę w systemie S24, potrzebujesz:

  • nadanego numeru PESEL – pomożemy Ci w tym,
  • podpisu zaufanego na platformie elektronicznej usług administracji publicznej ePUAP.

 

Nasza usługa w praktyce polega na wsparciu na każdym etapie zakładania spółki online – przeprowadzimy Cię przez elektroniczny proces tworzenia spółki. Wystarczy, że podasz nam podstawowe dane, takie jak nazwa firmy, dane wszystkich wspólników tworzących spółkę, krótki opis działalności. Przygotujemy umowy, które – dzięki podpisowi zaufanemu – podpiszesz zdalnie. Cały proces możemy zamknąć w ciągu maksymalnie dwóch dni – w tym czasie zyskujesz gotową do działania spółkę zarejestrowaną przez sąd i możesz rozpoczynać legalny biznes w Polsce.

Usługi prawne dla spółek 

Dodatkowo nasza kancelaria zajmuje się modyfikacjami umów spółek – tak, aby były w pełni zoptymalizowane do indywidualnych potrzeb i wymogów branży, w jakiej zamierzasz funkcjonować. Zapewniamy też pełną obsługę prawną i doradztwo podatkowe. Biegle posługujemy się językiem angielskim i mamy doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi.

E-mail:
kancelaria@cmm-kp.pl