Jak stworzyć dobrą umowę?

Każda umowa przed podpisaniem powinna być sprawdzona przez radcę prawnego pod kątem zgodności z przepisami prawa i tego czy jej postanowienia mogą być dla klienta szczególnie niekorzystne. Badamy te dokumenty pod kątem możliwości ich wypowiedzenia, rozwiązania, odstąpienia i naliczania kar umownych oraz dochodzenia innych roszczeń związanych z umową.

Skontaktuj się z nami

Jakie korzyści otrzymasz, korzystając z wrocławskiej usługi stworzenia umowy?

 

 • skonstruowanie umowy, która zabezpieczy Twoje interesy i pozwoli Ci uniknąć nieprzewidzianych konsekwencji finansowych,
 • współpraca z kancelarią notarialną obsługującą umowy wymagające formy aktu notarialnego,
 • kompleksowa opieka nie tylko podczas podpisywania umowy, lecz także w procesie jej rozwiązywania,
 • możliwość przetłumaczenia umowy na angielski lub stworzenia jej w dwóch językach.

 

Skontaktuj się z nami

Czy ta usługa jest dla Ciebie? Tworzymy umowy dla klientów, którzy:

 • potrzebują profesjonalnie skonstruowanej umowy przeniesienia własności nieruchomości, deweloperskiej, spadkowej dotyczącej nieruchomości, darowizny nieruchomości, umowy spółek,
 • szukają pomocy w stworzeniu umowy nietypowej dla branży IT, obejmującej kwestie licencji, praw autorskich i oprogramowania komputerowego, dla branży budowlanej,
 • wymagają umowy po angielsku.

Skontaktuj się z nami

Co otrzymasz w ramach usługi?

civil-right icon

Pomoc w przypadku chęci wypowiedzenia umowy lub odstąpienia od niej

schedule icon

Stworzenie umowy od podstaw w oparciu o informacje merytoryczne dotyczące branży, w której się specjalizujesz

planing icon

Doradztwo w przypadku nienależytego wywiązania się z postanowień zawartych w umowie

verification icon

Opiniowanie istniejących umów

Umowy w języku angielskim i tłumaczenie umów

Wsparcie w sytuacjach konfliktowych

 

Każda umowa jest przez nas tworzona w taki sposób, aby w pełni zabezpieczać Twoje interesy w ewentualnych sytuacjach spornych. Nasze wsparcie polega również na doradztwie drogi postępowania w przypadku nienależytego wykonania postanowień umowy – zarówno ze strony Twoich kontrahentów, jak i Twojej. Pomagamy w przypadku niepłacenia należności, niedotrzymania poszczególnych punktów umowy, a także w razie konieczności jej wypowiedzenia lub chęci odstąpienia od niej.

 

Jeśli zawarta przez Ciebie umowa ma zostać rozwiązana lub gdy druga strona nie wywiązuje się ze swoich obowiązków wynikających z podpisanej umowy, udzielamy wsparcia prawnego w zakresie:

 • wypowiedzenia/rozwiązania/odstąpienia od umowy,
 • mediacji i negocjacji z kontrahentami,
 • roszczeń wynikających z ustaleń, wraz z udziałem w sprawach sądowych – zarówno w sytuacji gdy to Ty wytaczasz powództwo, jak i wtedy, gdy jesteś pozwany.

 

Rozwiązanie, wypowiedzenie, odstąpienie od umowy – pomoc radcy prawnego

 

Zapewniamy kompleksową opiekę w procesie rozwiązywania umów i łagodzenia sporów lub odzyskiwania należności. Odciążamy Cię z konieczności angażowania w kwestie prawne – Twój udział sprowadza się wyłącznie do aspektów merytorycznych wynikających z konkretnej branży, w jakiej się specjalizujesz.

Nawiązując współpracę z naszą kancelarią prawą, nie musisz samodzielnie zajmować się formalnościami dotyczącymi umowy – kompleksowo zaprojektujemy dla Ciebie dokument, w którym zawarte będą wszystkie ważne kwestie regulujące sposób współpracy lub wykonywania usług. Nie jesteś pewien, czy umowa zaproponowana Ci przez partnera biznesowego jest dla Ciebie korzystna? Potrzebujesz konsultacji i wprowadzenia ewentualnych poprawek? Radca prawny nie tylko tworzy je od podstaw, lecz również dokonuje oceny stworzonych już dokumentów i opiniuje je dla Ciebie.

 

Jak przebiega współpraca w ramach usługi tworzenia umów we Wrocławiu?

 

 1. Dobór odpowiedniego rodzaju – pomagamy Ci wybrać jej optymalny typ, zgodny z indywidualnymi potrzebami. Tworzymy umowy cywilno-prawne, kupna i sprzedaży, najmu, leasingu, dotyczące zatrudniania (o pracę, zlecenie), a także umowy B2B.
 2. W Twoim imieniu podejmujemy negocjacje z partnerami biznesowymi – bierzemy udział w spotkaniach lub konsultacjach w formie zdalnej, ustalamy sposób jej  wypowiedzenia i inne istotne dla dalszej współpracy kwestie regulujące obowiązki każdej ze stron.
 3. Tworzymy kompleksowy projekt od A do Z – nasi stali klienci często korzystają ze sprawdzonych wzorców, które dla nich wykonujemy.

Skontaktuj się z nami

 

  Zapytaj o sprawę
  Zapoznaj się z naszym blogiem eksperckim

  Jak wygląda spółka osobowa?

  Na naszym blogu e-spolki.info znajdziesz ciekawe informacje na temat spółki osobowej.
   

   

  Chcę dowiedzieć się więcej

   

   

  Zastanawiasz się, czy ta usługa odpowiada na Twój problem?


  Skontaktuj się z nami i skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.


  Zadzwoń:+48 784 00 92 60


  lub


  Napisz:kancelaria@cmm-kp.pl