DLACZEGO MY?

Doradztwo podatkowe

Potrzebna Ci kompleksowa obsługa podatkowa? Skutecznie doradzimy.
Doradztwo podatkowe we Wrocławiu to obszerna tematyka mieszcząca w sobie wiele wyspecjalizowanych gałęzi, które koncentrują się na różnych aspektach prowadzenia działalności. Wsparcie merytoryczne dotyczy przede wszystkim PIT, CIT, VAT, PCC, składek ZUS i na NFZ oraz wieloaspektowego funkcjonowania spółek. Zadaniem doradcy podatkowego jest weryfikacja sytuacji klienta oraz zabezpieczenie i zoptymalizowanie podatkowych aspektów dokonywanych przez klienta transakcji.

Jakie korzyści otrzymasz korzystając z naszego doradztwa podatkowego we Wrocławiu?

szczegółowa analiza sposobów rozliczania obowiązujących w Twojej firmie,
różne scenariusze rozwoju firmy w oparciu o zmiany wdrażane w systemie opodatkowania,
przedstawienie optymalnych dróg rozliczania – legalnych, korzystnych i bezpiecznych dla przedsiębiorcy,
kompleksowe wsparcie spółek – udzielamy doradztwa już w momencie zakładania firmy i podpowiadamy, jaką formę opodatkowania wybrać i z jakimi kosztami będzie wiązać się prowadzenie działalności,
możesz skorzystać z naszej pomocy na każdym etapie prowadzenia działalności – nieważne, jak długo Twój biznes istnieje na rynku.

Czy Twoja firma potrzebuje doradztwa podatkowego? Swoje usługi kierujemy do:

jednoosobowych działalności gospodarczych,
spółek, a zwłaszcza członków zarządów i właścicieli – akcjonariuszy,
kadry menadżerskiej
osób odpowiedzialnych za księgowość spółek,
dyrektorów finansowych.

blank

Co otrzymasz w ramach usługi?

WSPARCIE PRAWNE

Wsparcie prawne podczas wprowadzania zmian w sposobach opodatkowania

OPTYMALIZACJA PODATKOWA

Przedstawienie kilku wariantów ze wskazaniem najbardziej korzystnego z punktu widzenia optymalizacji podatkowej

ANALIZA

Wnikliwa analiza sytuacji Twojej firmy

OPINIE

Opinie i interpretacje podatkowe w przypadku kwestii spornych i wzbudzających wątpliwości

DORADZTWO

Kompleksowe doradztwo prawno-podatkowe

REPREZENTACJA

Reprezentacja w postępowaniu podatkowym

DLACZEGO MY?

Doradztwo prawno-podatkowe we Wrocławiu, czyli optymalizacja dla firm

Prowadzisz firmę i chcesz wiedzieć, z jakimi obciążeniami podatkowymi to się wiąże i jak działać, aby te obciążenia były optymalne i jednocześnie legalne? W procesie doradczym kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem zdobytym w ciągu wieloletniej pracy. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, akceptowane przez administrację skarbową – są one sprawdzone dzięki naszej wieloletniej praktyce. Naszą rolą jest wskazanie Ci wypróbowanych dróg, dzięki którym Twoja firma czerpie korzyści, a Ty optymalnie je rozliczasz.

Profesjonalne doradztwo podatkowe we Wrocławiu to propozycja dla firm działających na rynku od lat, a także dla nowo powstałych przedsiębiorstw, szukających najlepszych rozwiązań dla swoich finansów. Niezależnie od tego, jak długo funkcjonuje Twój biznes, możesz skorzystać z porad i w każdym momencie dokonać zmian na lepsze.

Oferta dla mniejszych firm i klientów prywatnych

Choć naszą specjalizacją są porady prawne dla dużych przedsiębiorstw, świadczymy usługi także dla mniejszych działalności gospodarczych oraz klientów prywatnych. Stale aktualizowana wiedza z zakresu prawa podatkowego pozwala nam być na bieżąco z wszelkimi zmianami wchodzącymi w życie, dlatego zawsze dostosowujemy swoje doradztwo do obecnej sytuacji prawnej. Oferujemy doradztwo podatkowe online.

Chcesz mieć gwarancję, że kwestie podatkowe w firmie są prowadzone przez profesjonalistów? Proponujemy kompleksowe wsparcie w ramach abonamentu – wybierając go w naszej kancelarii, masz pewność stałego monitorowania Twojej działalności i systematycznego wprowadzania optymalizacyjnych modyfikacji.

blank
blank

Audyty podatkowe w firmach

Nie jesteś pewien, czy rozwiązania wdrożone w Twojej firmie są odpowiednie? Masz wątpliwości odnośnie zastosowanych sposobów rozliczania, a może chcesz sprawdzić, co warto zmienić i ulepszyć? Doradztwo podatkowe dla firm obejmuje również przeprowadzenie audytu w Twoim przedsiębiorstwie. Procedura przypomina kontrolę wykonywaną przez organy podatkowe, jednak jest pozbawiona ryzyka poniesienia finansowych konsekwencji – jeśli wykryjemy nieprawidłowości, niezwłocznie wprowadzimy optymalizujące zmiany, abyś miał pewność, że Twoja działalność jest legalna.

Mamy doświadczenie w doradzaniu optymalnych form opodatkowania

W związku z wejściem przepisów dotyczących opodatkowania spółek komandytowych, możemy Ci zaproponować różne rozwiązania. Istnieje szereg alternatywnych dróg działania, które pozwolą Ci uniknąć konsekwencji prawnych, wynikających z nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Dysponujemy wachlarzem sprawdzonych sposobów – przekonaj się sam!

Jak przebiega współpraca w zakresie doradztwa podatkowego Wrocław?

1. Zgłaszając się do nas, otrzymasz listę dokumentów, które powinieneś dostarczyć, abyśmy mogli przeprowadzić wnikliwą analizę sytuacji Twojej firmy (np. umowa spółki, sprawozdania finansowe, deklaracje, środki trwałe, dokumenty korporacyjne, materiały finansowo-księgowe).

2. Z chęcią poznamy Twoją propozycję zmian, jakie chcesz wprowadzić i odniesiemy się do niej, bazując na przepisach prawnych.

3. Przedstawimy Ci warianty rozwiązań wraz ze związanymi z nimi ryzykami i podatkami, jakie będziesz płacić.

4. Pomożemy wprowadzić zmiany także od strony prawnej (przygotowanie dokumentów, czynności notarialnych, rejestracje zmian w rejestrze sądowym) – zapewniamy kompleksową opiekę.

E-mail:
kancelaria@cmm-kp.pl