Oferujemy naszym klientom obsługę dwujęzyczną – w języku polskim i angielskim. Prowadzisz firmę na arenie międzynarodowej? Masz wśród swoich kontrahentów osoby zza granicy, z którymi komunikujesz się po angielsku? W takich sytuacjach porozumienie i ustalenie zasad współpracy może okazać się problematyczne, a szczególne znaczenie ma rzetelnie sporządzona umowa w języku angielskim oraz polskim. Nasza kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów anglojęzycznych. Swobodnie komunikujemy się po angielsku i tworzymy pisma w tym języku.

Tłumaczenia prawne umów na angielski

Z usługi legal english korzystają przede wszystkim przedsiębiorcy współpracujący z firmami zagranicznymi, zatrudniający pracowników spoza kraju lub cudzoziemcy otwierający swój biznes w Polsce. Do naszych działań należy:

  • tworzenie umów w dwóch językach – polskim i angielskim,
  • tłumaczenie umów na angielski i polski,
  • uczestnictwo w negocjacjach warunków umowy – prowadzimy zarówno spotkania stacjonarne, jak i wideokonferencje po angielsku,
  • tłumaczenie dokumentów prawnych z polskiego na angielski i odwrotnie – niezależnie od rodzaju i przeznaczenia dokumentów, wykonamy ich wierną kopię w danym języku,
  • tworzenie dwujęzycznych dokumentów dotyczących prowadzenia firmy i jej zakładania w Polsce – dodatkowo klientom zza granicy wyjaśniamy polskie realia biznesowe, przedstawiamy warunki prowadzenia firmy na terenie naszego kraju i pomagamy dostosować działalność do obowiązujących norm prawnych,
  • zapewnienie wsparcia tłumacza przysięgłego, a także pomoc anglojęzyczna w sprawach wymagających udziału notariusza.

Podpisanie umowy w języku obcym to dla nas codzienność

Od wielu lat zajmujemy się obsługą klientów anglojęzycznych – sporządzamy umowy w dwóch językach, prowadzimy rozmowy po angielsku w formie bezpośredniej i zdalnej. Wśród obsługiwanych firm są klienci ze Skandynawii, Czech, Wielkiej Brytanii, Francji, Korei. Każde przedsiębiorstwo prowadzące międzynarodowy biznes i otwierające swoją filię w Polsce może zgłosić się do nas, a otrzyma kompleksową pomoc pomimo bariery językowej.

Jakie umowy tłumaczymy? Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów prawnych i każdego rodzaju umowy, jaką planujesz podpisać.

Kompleksowa obsługa firm w języku angielskim

Twoje interesy wiążą się z kontaktami międzynarodowymi? Zatrudniasz pracowników zza granicy, współpracujesz z partnerami biznesowymi spoza kraju lub zamierzasz zaistnieć na polskim rynku? Nasza kancelaria zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności – świadczymy usługi doradztwa prawnego w języku angielskim, pomagamy założyć firmę w Polsce, tłumacząc dla Ciebie wszystkie wymagane dokumenty, aby cały proces mógł przebiegać sprawnie i bez komplikacji.

Jesteś Polakiem, jednak kwestie prawne i formalności po angielsku są dla Ciebie niezrozumiałe? Planujesz rozpocząć współpracę z firmą zagraniczną i potrzebujesz konsultacji? Na Twoje zlecenie dokonamy weryfikacji umowy po angielsku, jej przetłumaczenia oraz oceny zawartych w niej zapisków z uwzględnieniem podejmowanego przez Ciebie ryzyka i ewentualnych konsekwencji wynikających z niewywiązania się z umowy. Nasze usługi to zatem nie tylko tworzenie tłumaczeń dokumentów, ale również kompleksowe doradztwo prawne w dwóch językach.

Legal English dla firm i klientów indywidualnych

Język angielski jest powszechnie stosowany, a jego popularności sprzyjają szerokie możliwości zawierania umów i realizowania transakcji na arenie międzynarodowej. Choć w codziennej komunikacji nie powinien on sprawiać trudności, staje się problematyczny w procesie nawiązywania współpracy i ustalania jej szczegółowych warunków. Umowy w języku angielskim i polskim – jako egzemplarze jednobrzmiące – muszą zawierać dokładnie te same ustalenia, nie pozostawiając wątpliwości w razie ewentualnego dochodzenia roszczeń z tytułu niewywiązania się z obowiązków. Gwarantujemy rzetelne tłumaczenia umów, ich projektowanie i tworzenie od podstaw, weryfikację dokumentów już istniejących, a także pełne doradztwo prawne i podatkowe po angielsku.

Zapytaj o ofertę

Wypełnienie formularza zajmuje 60 sekund