Wsparcie biznesu nierozerwalnie wiąże się z doradztwem podatkowym, które świadczymy dla Ciebie we współpracy z doświadczonymi specjalistami. Gdy zgłosisz się do nas, Twoją sprawą zajmie się kompetentny zespół składający się z radcy prawnego i doradcy podatkowego – pozwala to na wzajemne uzupełnianie pod względem kwestii prawnych i podatkowych, co stanowi gwarancję najwyższej jakości pomocy, jaką otrzymujesz. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorców działających w różnych branżach, przede wszystkim do spółek i osób zarządzających spółkami.

Szukasz kompleksowego doradztwa podatkowego we Wrocławiu?

Tematyka doradztwa podatkowego jest obszerna i mieści w sobie szereg wyspecjalizowanych gałęzi, skoncentrowanych na konkretnych aspektach prowadzenia działalności. Doradca weryfikuje sytuację Twojej firmy, prognozuje możliwe scenariusze jej rozwoju i optymalizuje sposoby rozliczania przychodów, aby były bezpieczne, korzystne, a jednocześnie zgodne z prawem. Udzielamy wsparcia w zakresie:

  • PIT, CIT
  • VAT,
  • doradztwa podatkowego z aspektem unijnym i międzynarodowym,
  • składek ZUS i na NFZ – udzielamy pomocy w doborze odpowiedniej formy ubezpieczenia w zależności od umów zawieranych z pracownikami, przedstawiamy najkorzystniejsze propozycje składek – zarówno dla Ciebie jako przedsiębiorcy, jak i zatrudnianych przez Ciebie osób,
  • działalności spółek – zgłaszając się do nas, dowiesz się, jaką spółkę założyć i z jakimi kosztami będzie wiązać się jej prowadzenie.

Doradztwo prawno-podatkowe – optymalizacja dla firm

Prowadzisz firmę i chcesz wiedzieć, z jakimi obciążeniami podatkowymi to się wiąże i jak działać, aby te obciążenia były optymalne i jednocześnie legalne? W procesie doradczym kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem zdobytym w ciągu wieloletniej pracy. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, akceptowane przez administrację skarbową – są one sprawdzone dzięki naszej wieloletniej praktyce. Naszą rolą jest wskazanie Ci wypróbowanych dróg, dzięki którym Twoja firma czerpie korzyści, a Ty optymalnie je rozliczasz.

Profesjonalne doradztwo podatkowe to propozycja dla firm działających na rynku od lat, a także dla nowo powstałych przedsiębiorstw, szukających najlepszych rozwiązań dla swoich finansów. Niezależnie od tego, jak długo funkcjonuje Twój biznes, możesz skorzystać z porad i w każdym momencie dokonać zmian na lepsze.

Audyty podatkowe w firmach

Nie jesteś pewien, czy rozwiązania wdrożone w Twojej firmie są odpowiednie? Masz wątpliwości odnośnie zastosowanych sposobów rozliczania, a może chcesz sprawdzić, co warto zmienić i ulepszyć? Doradztwo podatkowe dla firm obejmuje również przeprowadzenie audytu w Twoim przedsiębiorstwie. Procedura przypomina kontrolę wykonywaną przez organy podatkowe, jednak jest pozbawiona ryzyka poniesienia finansowych konsekwencji – jeśli wykryjemy nieprawidłowości, niezwłocznie wprowadzimy optymalizujące zmiany, abyś miał pewność, że Twoja działalność jest legalna.

Oferta dla mniejszych firm i klientów prywatnych

Choć naszą specjalizacją są porady prawne dla dużych przedsiębiorstw, świadczymy usługi także dla mniejszych działalności gospodarczych oraz klientów prywatnych. Stale aktualizowana wiedza z zakresu prawa podatkowego pozwala nam być na bieżąco z wszelkimi zmianami wchodzącymi w życie, dlatego zawsze dostosowujemy swoje doradztwo do obecnej sytuacji prawnej. Oferujemy doradztwo podatkowe online.

Chcesz mieć gwarancję, że kwestie podatkowe w firmie są prowadzone przez profesjonalistów? Proponujemy kompleksowe wsparcie w ramach abonamentu – wybierając go w naszej kancelarii, masz pewność stałego monitorowania Twojej działalności i systematycznego wprowadzania optymalizacyjnych modyfikacji.

Zapytaj o ofertę

Wypełnienie formularza zajmuje 60 sekund